Prorok Mohamed a Moslimovia nenávidia kresťanov

Autor: Jozef Kolesár | 29.11.2014 o 11:13 | Karma článku: 4,42 | Prečítané:  1434x

    Čim ďalej, tým viac sa svet bojí nenávisti Moslimov. A ako sa zdá, už to nie je len otázka kresťanov, ktorí sú zdrojom ich nenávisti.               

 Iste, už to nie sú len kresťania. Oni sa nenávidia už sami medzi sebou. Veď keď si prečítame bibliu, ešte v časoch proroka Mojžiša sa hlásili k jeho náboženstvu tak kresťania, židia i moslimovia. To znamená, že všetci veríme v jedného Pána Boha. Teda, problém nie je v samotnom princípe viery, problém je len v tom, ako si z tohto princípu „ľudia“ urobili svoj biznis, alebo neviem čo ešte. Nešťastím pre samotných ľudí je, že ich predstavitelia boli a sú schopní priviesť ich do stavu, keď sa zabíjajú z nenávisti a pri tom veria, že je to správne. Na druhej strane, toto vedia múdri filozofovia zdôvodňovať celé stáročia rôznymi výhovorkami a zdôvodňovaním, nehovoriac, že nakoniec vyhráva vždy biznis nad biedou. A mi sa pýtame, môže sa na to prizerať Pán Boh? Nad toľkým nešťastím ľudí?

Ale to už asi tak musí byť. Réžiu sveta od nepamätí, teda už od toho Mojžiša, keď sa rozišli v samotnej ideológii ti traja zdá sa vedie ten jeden a zatiaľ sa mu darí. Iste že ja som ten naj poslednejší, aby som mal pravdu.

Čo sa týka samotných križiackych výprav, ich histórie i pravdivosti je žiaduce, aby nie len televízia LUX, ale i ostatné televízie sa zúčastnili na oboznámení verejnosti s touto históriou. Je to zaujímavá časť našej doby a keď teraz sa rozmáha vo verejnosti obava z rozšírenia tohto nebezpečenstva do Európy, je to aktuálne hovoriť o príčinách od koreňa. 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

NKÚ sa na kauzu Evka nemusí pozrieť. Lajčáka podržali poslanci parlamentu

Za návrh, aby sa na financovanie predsedníctva pozrel Najvyšší kontrolný úrad nehlasoval ani jeden poslanec Smeru.

ŠPORT

Kuzminovej vyšiel návrat a skončila v prvej desiatke

Víťazkou druhého šprintu sezóny sa stala Laura Dahlmeierová.

SVET

Súdy extrémistom neškodia, bránia sa slobodou prejavu

Holandského politika za urážky Maročanov odsúdili bez trestu. Radikáli súdy často využívajú na svoju propagáciu.


Už ste čítali?